oben links oben rechts
left border
Strona główna ˇ Dziennik elektroniczny ˇ Dokumenty szkoły ˇ Galeria ˇ Patron ˇ Plan lekcji ˇ Manewry patriotyczne 201619.01.2021
Manewry patriotyczne 2016
2011/2012
2010/2011
Wydanie specjalne
BIP (dokumenty i dane szkoły)
egzamin gimnazjalny (OKE)
bezpieczeństwo w sieci
stara strona szkoły
język polski

Kontakt z administracją strony
gim1brod@gmail.com
Autor strony
Olimpia Balewska
LIVE DANCE 2011

18 marca uczniowie naszej szkoły wytańczyli Grand Prix VII Ogólnopolskiego Przeglądu Tańca Towarzyskiego i Współczesnego Live Dance MACIF ŻYCIE Brodnica 2011. W tegorocznym konkursie wystartowali przedstawiciele czterech województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Patronat honorowy nad przeglądem objęli Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Piotr Całbecki i Burmistrz Brodnicy - Jarosław Radacz, konkurs wsparli także: prezes Zarządu Macif Życie TUW - Philippe Saffray, Starosta Powiatu Brodnickiego - Piotr Boiński, prezes Banku Spółdzielczego w Brodnicy - Józef Mitura oraz liczni sponsorzy.
Zmagania młodych tancerzy oceniało jury, w skład którego wszedł m. in. gość specjalny przeglądu - Żora Korolyov (trzykrotny uczestnik "Tańca z Gwiazdami", tancerz międzynarodowej klasy S w stylu latynoamerykańskim i standardowym). Nasi uczniowie triumfowali w ogólnej klasyfikacji, ponadto zajęli III miejsce w kategorii tańca towarzyskiego ("THIS DANCE FOR YOU DAD") i I miejsce w kategorii tańca współczesnego ("ONLY DREAM"). Publiczność, która do ostatniego miejsca wypełniła widownię hali OSiR, oprócz konkursowych popisów gimnazjalistów podziwiać mogła także pokaz taneczny gości przeglądu - mistrzów świata w tańcach standardowych: Weroniki Perec i Macieja Stryjewskiego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konkursu w naszej galerii i przekazujemy wszystkim miłośnikom tańca pozdrowienia, które Żora Korolyov umieścił w kronice LIVE DANCE:

Photobucket

Kliknij tutaj, aby przejść do fotorelacji.

right border
unten links unten rechts