oben links oben rechts
left border
Strona główna ˇ Dziennik elektroniczny ˇ Dokumenty szkoły ˇ Galeria ˇ Patron ˇ Plan lekcji ˇ Manewry patriotyczne 201624.11.2020
Nawigacja
Strona główna
Dziennik elektroniczny
Historia
Zajęcia pozalekcyjne
Galeria
Plan lekcji
Manewry patriotyczne 2016
wycieczki2017
Dzień Sportu 2017
Zakończenie kl 1 i 2 - 2017r
Patron
Sylwetka
Wybory patrona
Nadanie imienia
Dzień Patrona
Nasze sukcesy
Osiągnięcia szkoły
Osiągnięcia uczniów
Imprezy i wydarzenia
Drzwi Otwarte
Festyn szkolny
LIVE DANCE
Otrzęsiny
Dzień Wiosny
Manewry patriotyczne
Wycieczki
Bal klas III
Planujemy przyszłość
Audycje muzyczne
Konkursy i zawody
Przedmioty humanistyczne
Nauki ścisłe
Na sportowo
Artystycznie
BRD
Samorząd Uczniowski
Organizacyjne
Działania
Mecenas Ekologii
Uzyskanie tytułu
Przedsięwzięcia
Gazetka szkolna
2011/2012
2010/2011
Wydanie specjalne
Przydatne linki
BIP (dokumenty i dane szkoły)
egzamin gimnazjalny (OKE)
Kuratorium Oświaty
MEN
bezpieczeństwo w sieci
stara strona szkoły
język polski

Kontakt z administracją strony
gim1brod@gmail.com
Autor strony
Olimpia Balewska
Osiągnięcia uczniów

2012/2013

KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ KUJAWSKO-POMORSKIE KURATORIUM OŚWIATY


Laureaci

1. Christoph Mańszewski (kl. 3 c) - język niemiecki (opiekun - Anna Bandelewska)
2. Daria Lewandowicz (kl. 3 c) - biologia (opiekun - Bożena Wiercińska)
3. Christoph Mańszewski (kl. 3 c) - chemia (opiekun - Beata Kahl)

Finalistka

1. Karolina Kulka (kl. 3 d) - język polski (opiekun - Justyna Knorps)


OSIĄGNIĘCIA Z POSZCZEGÓLNYCH PRZEDMIOTÓW

Język polski

Nazwa konkursu
Zasięg
Osiągnięcie
Uczniowie
Opiekunowie
Wojewódzki
Konkurs Przedmiotowy
z Języka Polskiego
wojewódzki
finalista
Karolina Kulka
(3 d)
Justyna Knorps
Wojewódzki
Konkurs Przedmiotowy
z Języka Polskiego
rejonowy
awans
Karolina Kulka
(3 d)
Kinga Skrętkowicz
(1 a)
Karolina Konera
(3 d)
Zuzanna Kruzińska
(3 f)
Katarzyna Horszczaruk
(1 f)
Adrian Lurka
(2 d)
Natalia Wysocka
(3 d)
Marta Ochlak
(3 b)
Justyna Knorps
Iwona Popławska-Żuber
Olimpia Balewska
XII Konkurs
o Tytuł Mistrza Ortografii
w Powiecie
powiatowy
I miejsce
Karolina Kulka
(3 d)
Justyna Knorps
XII Konkurs
o Tytuł Mistrza Ortografii
w Powiecie
powiatowy
III miejsce
Katarzyna Horszczaruk
(1 f)
Olimpia Balewska
XII Konkurs
o Tytuł Mistrza Ortografii
w Powiecie
powiatowy
I miejsce
(drużyna)
Karolina Kulka
(3 d)
Katarzyna Horszczaruk
(1 f)
Adrian Lurka
(2 d)
Justyna Knorps
Olimpia Balewska
II Ogólnopolski
Szkolny Konkurs Filmowy
"Lektury w kadrze"
ogólnopolski
wyróżnienie
(zespół)
Zuzanna Wiśniewska
Karolina Wiśniewska
Artur Luliński
Kinga Górzycka
Alicja Kamińska
Iga Drankowska
Klaudia Średzińska
Klaudia Płachetko
Mikołaj Jankowski
Mateusz Jankowski
Magdalena Żyła
Karolina Maliszewska
Wiktoria Karwat
Marta Paluszkiewicz
(1d)
Patrycja Niezgoda
(1 a)
Olimpia Balewska
Z lekturami za pan brat
szkolny
I miejsce
Karolina Kulka
(3 d)
Justyna Knorps
Liga ortograficzna klas I
szkolny
I miejsce
Oliwia Kołecka
(1 d)
Olimpia Balewska
Liga ortograficzna klas I
szkolny
I miejsce
(zespół)
klasa I f
Olimpia Balewska



Język angielski

Nazwa konkursu
Zasięg
Osiągnięcie
Uczniowie
Opiekunowie
"Win with Vogelschule"
powiatowy
I miejsce
Nikola Mikołajczyk
(3 f)
Marian Sonakowski
"Win with Vogelschule"
powiatowy
II miejsce
Christoph Mańszewski
(3 c)
Aleksandra Karnowska
"Win with Vogelschule"
powiatowy
III miejsce
Kamil Sierzchuła
(3 c)
Aleksandra Karnowska
Wojewódzki
Konkurs Przedmiotowy
z Języka Angielskiego
rejonowy
awans
Nikola Mikołajczyk
(3 f)
Marian Sonakowski



Język niemiecki

Nazwa konkursu
Zasięg
Osiągnięcie
Uczniowie
Opiekunowie
Wojewódzki
Konkurs Przedmiotowy
z Języka Niemieckiego
wojewódzki
laureat
Christoph Mańszewski
(3 c)
Anna Bandelewska



Matematyka

Nazwa konkursu
Zasięg
Osiągnięcie
Uczniowie
Opiekunowie
Wojewódzki
Konkurs Przedmiotowy
z Matematyki
rejonowy
awans
Christoph Mańszewski
Katarzyna Wojnowska
(3 c)
Beata Suchocka
Międzynarodowy Konkurs
"Kangur Matematyczny"
międzynarodowy
wyróżnienie
Dominika Anzel
(2 a)
Adriana Kwiatkowska
(2 e)
Bożena Suchorab
Liga Zadaniowa
dla uczniów klas II
wojewódzki
II miejsce
Zuzanna Płachetko
(2 a)
Bożena Suchorab
Liga Zadaniowa
dla uczniów klas II
wojewódzki
III miejsce
Ewelina Kalisz
(2 a)
Bożena Suchorab
Liga Zadaniowa
dla uczniów klas II
wojewódzki
wyróżnienie
Dominika Anzel
(2 a)
Adriana Kwiatkowska
(2 e)
Bożena Suchorab
VI Powiatowy
Konkurs Matematyczny
"Brodnica i okolice w zadaniach"
powiatowy
I miejsce
Damian Wronkowski
(2 e)
Bożena Suchorab
X Powiatowy Konkurs
"Matematyka na co dzień"
powiatowy
I miejsce
Paweł Wierciński
(1 f)
Bożena Suchorab
X Powiatowy Konkurs
"Matematyka na co dzień"
powiatowy
III miejsce
(zespół)
Paweł Wierciński
Jędrzej Janczak
Maciej Marszałek

(1 f)
Klaudia Marciniak
(1 b)
Bożena Suchorab
Hanna Laskowska



Biologia

Nazwa konkursu
Zasięg
Osiągnięcie
Uczniowie
Opiekunowie
Wojewódzki
Konkurs Przedmiotowy
z Biologii
wojewódzki
laureat
Daria Lewandowicz
(3 c)
Bożena Wiercińska
Ogólnopolska Olimpiada
Promocji Zdrowego Stylu Życia
rejonowy
I miejsce
(drużyna)
Natalia Filarska
Weronika Konicka

(3 d)
Christoph Mańszewski
(3 c)
Bożena Wiercińska
Ogólnopolska Olimpiada
Promocji Zdrowego Stylu Życia
rejonowy
II miejsce
Natalia Filarska
(3 d)
Bożena Wiercińska
Ogólnopolska Olimpiada
Promocji Zdrowego Stylu Życia
rejonowy
IV miejsce
Weronika Konicka
(3 d)
Bożena Wiercińska



Chemia

Nazwa konkursu
Zasięg
Osiągnięcie
Uczniowie
Opiekunowie
Wojewódzki
Konkurs Przedmiotowy
z Chemii
wojewódzki
laureat
Christoph Mańszewski
(3 c)
Beata Kahl
Wojewódzki
Konkurs Przedmiotowy
z Chemii
rejonowy
awans
Christoph Mańszewski
Marta Piasecka

(3 c)
Beata Kahl



Historia

Nazwa konkursu
Zasięg
Osiągnięcie
Uczniowie
Opiekunowie
Wojewódzki
Konkurs Przedmiotowy
z Historii
rejonowy
awans
Marta Ochlak
(3 b)
Jacek Sokołowski
Historyk roku
szkolny
I miejsce
Adrian Lurka
(2 d)
Maria Pakulla
Turniej Wiedzy
o Jagiellonach
szkolny
I miejsce
Marta Ochlak
(3 b)
Jacek Sokołowski



Geografia

Nazwa konkursu
Zasięg
Osiągnięcie
Uczniowie
Opiekunowie
Wojewódzki
Konkurs Przedmiotowy
z Geografii
rejonowy
awans
Grzegorz Siudek
(3 c)
Ewa Wierzchowska



Fizyka

Nazwa konkursu
Zasięg
Osiągnięcie
Uczniowie
Opiekunowie
"Olimpus"
(olimpiada z fizyki)
ogólnopolski
miejsca
w pierwszej
dwudziestce
Dominika Anzel
Jagoda Jankowska
Patryk Witkowski

(2 a)
Ilona Rupińska



Zajęcia artystyczne

Nazwa konkursu
Zasięg
Osiągnięcie
Uczniowie
Opiekunowie
Konkurs Fundacji "Wiatrak"
(najpiękniejsza pisanka wielkanocna)
wojewódzki
I miejsce
Joanna Żmijewska
(1 b)
Dorota Łukaszewska
Powiatowy konkurs
"Przyrodnicze fascynacje"
(kategoria plastyczna)
powiatowy
I miejsce
Karolina Kulka
(3 d)
Dorota Łukaszewska
Powiatowy konkurs
"Przyrodnicze fascynacje"
(kategoria plastyczna)
powiatowy
II miejsce
Daria Lewandowicz
(3 c)
Dorota Łukaszewska
Powiatowy konkurs
"Przyrodnicze fascynacje"
(kategoria plastyczna)
powiatowy
wyróżnienie
Jakub Lewandowicz
(2 e)
Dorota Łukaszewska
Powiatowy konkurs
"Przyrodnicze fascynacje"
(kategoria fotograficzna)
powiatowy
II miejsce
Kinga Skrętkowicz
(1 a)
Dorota Łukaszewska
VII Powiatowy Festiwal
Piosenki Angielskiej
powiatowy
I miejsce
Marta Weiss
(3 f)
Wiesława Lewandowska
VII Powiatowy Festiwal
Piosenki Angielskiej
powiatowy
II miejsce
Agata Berent
(1 b)
Wiesława Lewandowska
Powiatowy Konkurs
Pieśni i Piosenki Religijnej
powiatowy
II miejsce
(zespół)
Marta Weiss
(3 f)
Patrycja Krajnik
(3 d)
Wiesława Lewandowska
Powiatowy Konkurs
Pieśni i Piosenki Religijnej
powiatowy
wyróżnienie
Agata Berent
(1 b)
Wiesława Lewandowska
Powiatowy Festiwal
Kolęd i Pastorałek
powiatowy
II miejsce
Marta Weiss
(3 f)
Wiesława Lewandowska
Powiatowy Konkurs
Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej
powiatowy
wyróżnienie
Krzysztof Gliniecki
(2 b)
Wiesława Lewandowska



Wychowanie fizyczne

Nazwa konkursu
Zasięg
Osiągnięcie
Uczniowie
Opiekunowie
IX Ogólnopolski Przegląd Tańca
Współczesnego i Towarzyskiego
LIVE DANCE 2013
ogólnopolski
I miejsce
zespół "R.A.Px":
Marta Weiss
Zuzanna Brążkiewicz
Paulina Wrzesińska
Klaudia Maliszewska

(3 f)
Anna Sawicka
IX Ogólnopolski Przegląd Tańca
Współczesnego i Towarzyskiego
LIVE DANCE 2013
ogólnopolski
II miejsce
zespół "Popołudnie w rytmie jive":
Marta Ładzik
(3 f)
Mateusz Kuźma
Magdalena Kamińska
(3 d)
Adrianna Majchrzak
Artur Tarka
Anna Rutkowska
(2 e)
Adrian Lurka
(2 d)
Anna Sawicka
IX Ogólnopolski Przegląd Tańca
Współczesnego i Towarzyskiego
LIVE DANCE 2013
ogólnopolski
I miejsce
(Grand Prix)
Marta Ładzik
Marta Weiss
Zuzanna Brążkiewicz
Paulina Wrzesińska
Klaudia Maliszewska
Nikola Mikołajczyk

(3 f)
Mateusz Kuźma
Magdalena Kamińska
Hubert Suchoparski
Dawid Sawicki

(3 d)
Adrianna Majchrzak
Artur Tarka
Anna Rutkowska
Jakub Lewandowicz
Adriana Kwiatkowska

(2 e)
Adrian Lurka
(2 d)
Jagoda Jankowska
(2 a)
Iga Drankowska
Karolina Maliszewska
Weronika Żółtowska
Paulina Tabarkiewicz
Paweł Bągalski
Mikołaj Jankowski

(1 d)
Marcin Zawieska
Wiktoria Galczewska

(1 a)
Konrad Płatek
(1 f)
Jessica Drzycimska
(1 b)
Anna Sawicka
Mistrzostwa Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Dziewcząt
wojewódzki
V miejsce
Klaudia Foj
Paulina Zalewska
Martyna Stachowska
Sandra Stengierska

(2 g)
Wiktoria Dikau
Emilia Żołnowska

(1 e)
Agnieszka Grapatyn
(3 d)
Aleksandra Walczak
Emilia Cichocka

(1 b)
Magdalena Szwarc
(1 f)
Paulina Tabarkiewicz
(1 d)
Luiza Kaczmarek
Agnieszka Sobiecka
Mistrzostwa Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Chłopców
wojewódzki
VIII miejsce
Paweł Leśniewski
Karol Pachura
Daniel Robakowski
Kamil Malinowski

(2 f)
Mateusz Kuźma
Marcel Rafalski

(3 d)
Wiktor Ignalewski
(3 d)
Adam Walczak
(2 c)
Łukasz Prusikowski
(3 f)
Krzysztof Mańszewski
(3 c)
Daniel Kazowski
(3 b)
Zbigniew Sikorski
Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego
w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Dziewcząt
powiatowy
I miejsce
Klaudia Foj
Paulina Zalewska
Martyna Stachowska
Sandra Stengierska

(2 g)
Wiktoria Dikau
Emilia Żołnowska

(1 e)
Agnieszka Grapatyn
(3 d)
Aleksandra Walczak
Emilia Cichocka

(1 b)
Magdalena Szwarc
(1 f)
Paulina Tabarkiewicz
(1 d)
Luiza Kaczmarek
Agnieszka Sobiecka
Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego
w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Chłopców
powiatowy
II miejsce
Paweł Leśniewski
Karol Pachura
Daniel Robakowski
Kamil Malinowski

(2 f)
Mateusz Kuźma
Marcel Rafalski

(3 d)
Wiktor Ignalewski
(3 d)
Adam Walczak
(2 c)
Łukasz Prusikowski
(3 f)
Krzysztof Mańszewski
(3 c)
Daniel Kazowski
(3 b)
Zbigniew Sikorski
Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego
w Siatkówce Dziewcząt
powiatowy
I miejsce
Małgorzata Marszałek
Dominika Polito
Sandra Deuter
Marta Machalska
Sandra Barczewska
Kinga Janowska
(3 b)
Karolina Liszewska
Weronika Stefańska
Paulina Zalewska
Weronika Górna

(2 g)
Agata Parafianowicz
(1 e)
Marek Tuptyński
Mistrzostwa Powiatu Brodnickiego
w Siatkówce Chłopców
powiatowy
I miejsce
Maciej Lewandowski
Daniel Łazowski
Miłosz Martewicz
Michał Potempa
Marek Szczęśniak
Marcin Szylka
Bartosz Willmann
(3 b)
Szymon Szymczak
(2 f)
Paweł Staniszewski
(3 a)
Zbigniew Sikorski
Mistrzostwa
Województwa Kujawsko-Pomorskiego
w Siatkówce Chłopców
ćwierćfinał
wojewódzki
II miejsce
Maciej Lewandowski
Daniel Łazowski
Miłosz Martewicz
Michał Potempa
Marek Szczęśniak
Marcin Szylka
Bartosz Willmann
(3 b)
Szymon Szymczak
(2 f)
Paweł Staniszewski
(3 a)
Dawid Osiński
(1 d)
Zbigniew Sikorski
III Turniej Piłkarski
"Orlik 2012"
o Puchar Premiera Donalda Tuska
gminny
I miejsce
Łukasz Zembrzycki
Mateusz Gmiński
Dominik Kaźmierczak
Henryk Hein
Mikołaj Kłosowski
Jakub Kaczyński
Rafał Dawydow
Rafał Dombrowski
Szymon Owczarek
Bartosz Łapiński
(1 g)
Mariusz Zabłocki



Inne konkursy

Nazwa konkursu
Zasięg
Osiągnięcie
Uczniowie
Opiekunowie
Ogólnopolski Turniej Wiedzy
o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym
miejski
I miejsce
Miłosz Martewicz
(3 b)
Daniel Robakowski
Sebastian Krajnik
(2 f)
Renata Ronkiewicz
Ogólnopolski Turniej Wiedzy
o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym
powiatowy
I miejsce
Miłosz Martewicz
(3 b)
Daniel Robakowski
Sebastian Krajnik
(2 f)
Renata Ronkiewicz
Ogólnopolski Turniej Wiedzy
o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym
okręgowy
I miejsce
Miłosz Martewicz
(3 b)
Daniel Robakowski
Sebastian Krajnik
(2 f)
Renata Ronkiewicz
Ogólnopolski Turniej Wiedzy
o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym
wojewódzki
III miejsce
Miłosz Martewicz
(3 b)
Daniel Robakowski
Sebastian Krajnik
(2 f)
Renata Ronkiewicz
Ogólnopolski Turniej
Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega pożarom"
gminny
I miejsce
Damian Wronkowski
(2 e)
Renata Ronkiewicz
Ogólnopolski Turniej
Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega pożarom"
gminny
III miejsce
Marcin Gutowski
(2 e)
Renata Ronkiewicz
Ogólnopolski Turniej
Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega pożarom"
gminny
V miejsce
Mateusz Kwaśniewski
(2 e)
Renata Ronkiewicz
Ogólnopolski Turniej
Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega pożarom"
powiatowy
II miejsce
Damian Wronkowski
(2 e)
Renata Ronkiewicz
Powiatowy Konkurs Multimedialny
"Wybieram zawód"
powiatowy
III miejsce
Marta Ochlak
(3 b)
Betina Lisiecka




2011/2012

KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ KUJAWSKO-POMORSKIE KURATORIUM OŚWIATY


Laureaci

1. Christoph Mańszewski (kl. 2 c) - język niemiecki (opiekun - Małgorzata Tambowcew)
2. Tomasz Rybicki (kl. 3 d) - język angielski (opiekun - Aleksandra Karnowska)

Finaliści

1. Paweł Nass (kl. 3 f) - język polski (opiekun - Olimpia Balewska)
2. Tomasz Piotrowski (kl. 3 d) - wiedza o społeczeństwie (opiekun - Maria Pakulla)
3. Tomasz Bartoszewski (kl. 3 d) - wiedza o społeczeństwie (opiekun - Maria Pakulla)
4. Magdalena Waśkowska (kl. 3 b) - wiedza o społeczeństwie (opiekun - Maria Pakulla)
5. Dawid Lubczyński (kl. 3 f) - wiedza o społeczeństwie (opiekun - Maria Pakulla)
6. Natalia Krawiec (kl. 3 f) - biologia (opiekun - Bożena Wiercińska)


KONKURSY I ZAWODY WOJEWÓDZKIE I OGÓLNOPOLSKIE


1. Mistrzostwo województwa w piłce nożnej: Dawid Osiński, Wiktor Płoski, Bartosz Zalewski, Mateusz Kaźmierczyk, Alan Wietrzykowski, Wojciech Olszewski, Karol Pachura, Damian Ostrowski, Paweł Zembrzycki, Daniel Łazowski i Miłosz Pesta (opiekun - Mariusz Zabłocki)
2. II miejsce na Ogólnopolskim Szkolnym Konkursie Filmowym "Lektury w kadrze": Michał Żuchowski, Anna Mańka, Natalia Krawiec (opiekun - Olimpia Balewska)
3. I miejsce w kategorii tańca hip-hop na VIII Ogólnopolskim Przeglądzie Tańca Towarzyskiego i Współczesnego LIVE DANCE: Magdalena Sobocińska (opiekun: Anna Sawicka)
4. II miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Indywidualnych Biegach Przełajowych: Agata Górna (opiekun - Agnieszka Sobiecka)
5. I miejsce w wojewódzkim konkursie krasomówczym "Opowieści z mchu i paproci": Tomasz Piotrowski (opiekun - Olimpia Balewska)
6. II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłkarskim ORLIK 2012 (piłka nożna): Łukasz Wieczyński, Kamil Malinowski, Daniel Robakowski, Sebastian Krajnik, Tomasz Kaźmierczyk, Karol Pachura, Paweł Leśniewski, Sebastian Pokojski, Karol Komorowski, Marcin Stawiszyński (opiekun - Mariusz Zabłocki)
7. III miejsce w wojewódzkim etapie turnieju piłkarskiego Coca-Cola Cup: Wiktor Płoski, Bartosz Zalewski, Mateusz Kaźmierczyk, Alan Wietrzykowski, Wojciech Olszewski, Karol Pachura, Damian Ostrowski, Paweł Zembrzycki, Daniel Łazowski i Miłosz Pesta (opiekun - Mariusz Zabłocki)
8. III miejsce w etapie wojewódzkim i I miejsce w okręgu toruńskim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym: Miłosz Martewicz, Sebastian Krajnik i Daniel Robakowski (opiekun - Renata Ronkiewicz
9. II miejsce w kategorii tańca towarzyskiego w Ogólnopolskim Przeglądzie Tańca Towarzyskiego i Współczesnego Live Dance (opiekun - Anna Sawicka)
10. II miejsce w kategorii tańca współczesnego w Ogólnopolskim Przeglądzie Tańca Towarzyskiego i Współczesnego Live Dance (opiekun - Anna Sawicka)
11. GRAND PRIX w 8 Ogólnopolskim Przeglądzie Tańca Towarzyskiego i Współczesnego Live Dance (opiekun - Anna Sawicka)
12. IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt: Agata Górna, Agnieszka Grapatyn, Marta Machalska, Dagmara Cywińska, Weronika Stasiak, Kinga Janowska, Klaudia Foj, Dominika Polito, Kinga Wilk, Oliwia Wilk, Monika Leska (opiekunowie - Luiza Kaczmarek, Agnieszka Sobiecka)
13. VII miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej Chłopców: Bartłomiej Ćwikliński, Maciej Lewandowski, Daniel Łazowski, Miłosz Martewicz, Michał Potempa, Marek Szczęśniak, Marcin Szylka, Bartosz Willmann, Mateusz Kaźmierczyk, Tomasz Bartoszewski, Bartosz Zalewski, Dominik Hermanowski, Filip Rochnowski (opiekun - Zbigniew Sikorski)
14. IV miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłkarskim Małe Euro (opiekun - Mariusz Zabłocki)
15. I miejsce zespołowe na etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia: Natalia Krawiec, Michał Żuchowski, Paweł Nass (opiekun - Bożena Wiercińska)
16. I i II miejsce indywidualne na etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia: Paweł Nass, Natalia Krawiec (opiekun - Bożena Wiercińska)


KONKURSY POWIATOWE


1. I i II miejsce w powiatowym konkursie „Win with Vogelschule”: Tomasz Rybicki, Christoph Mańszewski (opiekun - Aleksandra Karnowska)
2. I miejsce na Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sztuce Regionu Brodnickiego „Przeszłość ukryta w zabytkach”: Marta Ochlak, Daria Lewandowicz, Paweł Nass (opiekun - Dorota Łukaszewska)
3. I i II miejsce oraz wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „O różę Pierrota”: Tomasz Piotrowski, Małgorzata Orzechowska, Marta Ochlak (opiekunowie - Olimpia Balewska, Iwona Żuber)
4. I miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej: Małgorzata Orzechowska (opiekun - Olimpia Balewska)
5. I miejsce w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym: Miłosz Martewicz, Sebastian Krajnik i Daniel Robakowski (opiekun - Renata Ronkiewicz)
6. I miejsce na Powiatowym Przeglądzie Pieśni i Piosenki Patriotycznej: chór szkolny (opiekun - Wiesława Lewandowska)
7. I miejsce na Powiatowym Przeglądzie Pieśni Religijnej: chór szkolny (opiekun - Wiesława Lewandowska)
8. II miejsce na Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek: Edyta Motylińska (opiekun - Wiesława Lewandowska)
9. II miejsce zespołowo w powiatowym konkursie ortograficznym: Wiktor Płoski, Paweł Nass (opiekun - Olimpia Balewska)
10. I miejsce za najlepiej napisane dyktando w powiatowym konkursie ortograficznym: Wiktor Płoski (opiekun - Olimpia Balewska)
11. II miejsce i tytuł laureata powiatowego konkursu ortograficznego: Wiktor Płoski (opiekun - Olimpia Balewska)
12. II miejsce na etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom": Paweł Nass (opiekun - Renata Ronkiewicz)


2010/2011

KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ KUJAWSKO-POMORSKIE KURATORIUM OŚWIATY

Photobucket

Laureaci

1. Christoph Mańszewski (kl. 1 c) - język niemiecki (opiekun - Małgorzata Tambowcew)
2. Michele Teska (kl. 3 b) - język niemiecki (opiekun - Małgorzata Tambowcew)
3. Krystian Szczepaniak (kl. 3 f) - biologia (opiekun - Ewa Filipska)

Finaliści

1. Tomasz Rybicki (kl. 2 d) - język angielski (opiekun - Aleksandra Karnowska)
2. Tomasz Rybicki (kl. 2 d) - język polski (opiekun - Olimpia Balewska)


KONKURSY I ZAWODY WOJEWÓDZKIE I OGÓLNOPOLSKIE


1. III miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Indywidualnych Biegach Przełajowych (1500 m): Agata Górna (opiekun - Agnieszka Sobiecka)
2. IV miejsce w etapie wojewódzkim i I miejsce w okręgu toruńskim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym: Marcin Walczewski, Wojciech Kijewski, Miłosz Martewicz (opiekun - Renata Ronkiewicz
3. GRAND PRIX w VII Ogólnopolskim Przeglądzie Tańca Towarzyskiego i Współczesnego Live Dance (opiekun - Anna Sawicka)
4. III miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Indywidualnych Biegach Przełajowych (800 m): Agata Górna (opiekun - Agnieszka Sobiecka)
5. IV miejsce w finale wojewódzkim w siatkówce chłopców (opiekun - Marek Tuptyński)
6. VII miejsce dziewcząt w województwie w Sztafetowych Biegach Przełajowych (opiekunowie - Agnieszka Sobiecka, Luiza Kaczmarek)
7. I miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Tańca Towarzyskiego i Współczesnego Live Dance 2011: Marta Ładzik, Maja Chwałek (opiekun - Anna Sawicka)
8. III miejsce w kategorii tańca towarzyskiego w Ogólnopolskim Przeglądzie Tańca Towarzyskiego i Współczesnego Live Dance 2011 (opiekun - Anna Sawicka)
9. X miejsce chłopców w województwie w Sztafetowych Biegach Przełajowych (opiekun - Marek Tuptyński)





right border
unten links unten rechts


1661201 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie